TRANSPORT

Firma zajmuje się transportem i spedycją już od 1991 roku. Pracownicy w ramach spedycji dokonują wielu usług. Gab-Trans podejmuje się przewozu ładunków różnych rodzajów. Każde zadanie realizujemy z właściwą rzetelnością i dokładnością. Przywiązujemy dużo uwagi nawet do transportu standardowych materiałów. Jednak z powodzeniem podejmujemy się również trudniejszych zleceń. Do przewozu odpadów oraz materiałów specjalistycznych, niebezpiecznych ADR zawsze podchodzimy z pilną uwagą.
Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa i zaangażowania. Wszystkie przewożone ładunki są ubezpieczone (OCP)

Wymiana handlowa to bardzo istotna gałąź gospodarki i intratne źródło zysków. Wraz z rozwojem techniki, infrastruktury i gospodarki handel coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Obecnie bardzo dynamicznie kwitnie wymiana towarowa na skalę międzynarodową. Analogicznie, coraz bardziej wzrasta również znaczenie profesjonalnej spedycji. Każdy producent chce mieć pewność, że jego towar bezpiecznie trafi do celu.
Zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie i wydajności transportu? Wybierz Gab-Trans.

Rozmawiamy w języku litewskim, rosyjskim, łotewskim, angielskim.

Dzisiejsze czasy to era otwartych granic. Strefa Schengen umożliwia swobodne przemieszczanie się między krajami Unii Europejskiej, z czego korzystają przedsiębiorcy. Firma Gab-Trans już od ponad dwudziestu lat zajmuje się transportem towarów nie tylko na terenie kraju, ale przede wszystkim za granicą. Działamy na terenie niemal całej Europy. Najczęściej przewozimy towary do Niemiec, Francji, Szwajcarii, Włoch, Holandii, Belgii, Rosji, Białorusi i Litwy. Klienci już od wielu lat są zachwyceni jakością naszych usług. W spełnianiu ich wymagań pomaga nam dobre zaplecze techniczne: profesjonalny warsztat, świetnie wyposażona flota pojazdów i wyspecjalizowany personel.

KOORDYNATOR DO SPRAW TRANSPORTU

Paweł Świerzbinowicz
Tel:
+48 572 908 012
TRANS ID: 210530-36
Skype: pawel.swierzbinowicz
Mail: pawel.swierzbinowicz@gab-trans.pl

KOORDYNATOR DO SPRAW TRANSPORTU

Mateusz Daniłowicz
Tel:
+48 572 908 009
Trans ID: 210530-39
Skype:
Mail: mateusz.danilowicz@gab-trans.pl

AGENT CELNY

Mariusz Żołnierowicz
Mail: mariusz@gab-trans.pl
Tel. +48 604 953 499
+48 87 567 12 23
Fax: +48 87 567 12 27

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA FAKTUROWANIE

Violeta Gaber
Trans ID: 210530-6
Mail: viola@gab-trans.pl

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA FAKTUROWANIE

Mariola Świacka
Trans ID: 210530-48
Mail: mariola.swiacka@gab-trans.pl